TYPO3 Content Management System

 

Ponúkame Vám profesionálne riešenie pre Vaše web stránky a portály.
TYPO3 je jeden z najprofesionálnejších CMS na svete. Jeho rýchlosť, bezpečnosť a ľahké užívateľské rozhranie nemám konkurenta. Typo3 môže každý oprávnený používateľ rýchlo a ľahko aktualizovať svoju web stránku bez technických znalostí, 24 hodín denne z akéhokoľvek počitaču. 

Vieme implementovať cez 5000 rôznych pluginov, ktoré od ostatných Open Source musia splniť prísne kvalitné a bezpečnostné štandardy. Typo3 ponúka neobmedzené možnosti, a kedže je to Open Source, neplatíte žiadne ročné licencie. Samozrejme vieme tieto pluginy editovať alebo vytvoriť na mieru tak, aby splnili kritériá bezpečnosti a rýchlosti.

TYPO3 hlavné rysy

Flexibilné prvky obsahu
TYPO3 patrí medzi 10 najbezpečnejších systémov na svete!
Množstvo pluginov komunity, blogy, správa dokumentov, fóra, novinky, foto-galéria, hlasovania, a mnoho ďalších
Multi-language site
Správa užívateľských práv
Medzipamäť, ktorá napomáha k výkonu vašej web stránky alebo portálu
Žiadny licenčný poplatok za používanie TYPO3
Možnosť prepojenia s e-shop MAGENTO

Typo3 Security

Každý z pluginov pre TYPO3 má prísne kritériá, nie ako u ostatných Open Source CMS. Ak nejaký programátor alebo firma vytvorí plugin s bugom, môže to narušiť bezpečnosť celej vašej web stránky alebo portálu od úniku dát až po "zhodenie" portálu.

Licencia

TYPO3 je Open Source, s licenciou GPL a zadarmo na použitie. Minimalizujte objem svojej investície a zvýšte si ROI (návratnosť investícií). Cez 350 000 portálov a web stránok používa Typo3 po celom svete. Organizácie, ktoré používajú Typo3 napríklad ako MICROSOFT, 3M, Ford, Audi, SONY, Philips, Airbus, Unicef ...

 

Požiadavky na webhosting TYPO3

Webhosting poskytujeme na profesionálnych serveroch a ako jeden z mála poskytovateľov na Slovensku, používame platený softvér na správu web stránok softvér Cpanel 11. V prípade, že používate webhosting u iného poskytovateľa sú tu minimálne požiadavky na chod TYPO3